flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У ВАКС обрали запобіжний захід ексдиректору «Київзеленбуду»

02 вересня 2020, 09:49

У вівторок, 1 вересня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду застосувала до колишнього директора КО «Київзеленбуд» запобіжний захід у вигляді особистої поруки. Поручителі – п’ятеро народних депутатів Верховної Ради України 9-го кликання. Колишнього директора комунального об’єднання підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

На підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки: прибувати за кожною вимогою до суду, слідчого судді, слідчого (детектива) або прокурора; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування із особами, вказаними в ухвалі; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Строк дії обов`язків – 50 днів, до 20 жовтня 2020 року.

Суд зобов’язав поручителів за необхідності доставити підозрюваного до органу досудового розслідування чи в суд на першу вимогу. Вони також зобов’язані забезпечувати виконання підозрюваним покладених на нього обов`язків. У разі невиконання взятих на себе зобов`язань, на поручителів накладається грошове стягнення в розмірі від 20 до 50 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Дата оприлюднення: 02 вересня 2020, 09:56

Дата останнього оновлення інформації: 02 вересня 2020, 09:49