У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Сьогодні, 22 червня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду продовжила запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обвинуваченому в наданні неправомірної вигоди голові Фонду держмайна. Строк дії запобіжного заходу – 60 діб. Також колегія зменшила розмір застави обвинуваченому із 6 млн 306 грн до 4 млн 204 тис грн.
У разі внесення застави, до підозрюваного застосовується запобіжний захід у вигляді застави, а також покладаються додаткові обов’язки: прибувати до суду на першу вимогу; не відлучатися з Києва без дозволу суду; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утриматися від спілкування з іншим підозрюваним та свідками в даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідного територіального органу Державної міграційної служби свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України; носити електронний засіб контролю (браслет).
У разі внесення застави, строк дії процесуальних обов’язків - 2 місяці з дня внесення коштів на відповідний рахунок.
Нагадаємо, 31 січня 2020 року ВАКС застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 12 млн 612 тис грн. 2 червня 2020 року Апеляційна палата ВАКС зменшила розмір альтернативного тримання під вартою підозрюваному до 6 млн 306 тис грн.
За версією слідства, обвинувачений, разом із 2-ма іншими особами, пропонували 5 млн доларів США голові ФДМУ за призначення певної людини на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод», 99,5% акцій якого належать державі.
Вказаних осіб співробітники правоохоронних органів затримали одразу після надання першої частини неправомірної вигоди у сумі 50 000 доларів США. Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України.
Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Дата оприлюднення: 22 червня 2020, 17:14
Дата останнього оновлення інформації: 22 червня 2020, 17:11