flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ВАКС застосував запобіжний захід ексміністру промислової політики

21 грудня 2019, 19:41

21 грудня слідчий суддя першої інстанції Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива Національного антикорупційного бюро України та застосував запобіжний захід ексміністру промислової політики, нардепу VIII скликання у вигляді застави в розмірі 750 тис грн.

Його підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 364.

Суд також поклав на підозрюваного такі обов’язки: повідомляти детективів НАБУ про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному проваджені та здати на зберігання детективам НАБУ свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України.

У разі невиконання покладених обов’язків, до підозрюваного може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення в розмірі, визначеному КПК України.

Нагадаємо, 17 грудня детективи НАБУ за погодженням прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили ексміністру промислової політики, нардепу VIII скликання про підозру у незаконному отриманні 738 тис гривень компенсації з державного бюджету за оплату житла через зловживання службовим становищем.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Дата оприлюднення: 21 грудня 2019, 12:39

Дата останнього оновлення інформації: 25 лютого 2020, 15:41