flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вирішено одну із нагальних проблем для початку здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом

05 липня 2019, 19:36

Як відомо, загальними зборами суддів Вищого антикорупційного суду (далі - Суд) було ухвалено рішення про початок здійснення Судом правосуддя 05 вересня 2019 року. На сьогодні тривають підготовчі заходи, а саме розробка та затвердження організаційно-розпорядчих документів, конкурсний добір персоналу апарату Суду та забезпечення матеріально-технічних умов для роботи.


Однією з нагальних проблем було забезпечення належними приміщеннями, які відповідатимуть потребам для здійснення правосуддя та забезпечення безпеки учасників судового процесу.


Сьогодні Вищим антикорупційним судом та Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву було підписано договір, на підставі якого Суд буде забезпечено приміщенням за адресою просп. Перемоги, 41, у м.Києві. Це є дуже важливим рішенням, яке надає можливість для початку здійснення Судом правосуддя.

 

Це стало можливим завдяки активним діям багатьох людей, окремо слід відмітити зусилля команди міжнародної групи підтримки створення Вищого антикорупційного суду та Офісу Президента України.


Слід нагадати, що попередньо було прийнято рішення про тимчасове розміщення Суду в приміщеннях за адресами вул. Хрещатик, 42, А, та пров.Хрестовий,4,А, площі яких є вкрай недостатньо для роботи Суду.     


Керівництво Суду та працівники апарату продовжують робити все можливе для вирішення інших нагальних питань з метою якнайшвидшого початку виконання Вищим антикорупційним судом покладених завдань.

Дата оприлюднення: 05 липня 2019, 19:17

Дата останнього оновлення інформації: 05 липня 2019, 22:15