flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ВАКС визнав винуватим міського голову та ексдепутата міськради одного з міст Одещини

17 квітня 2024, 19:30

У середу, 17 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватим Ренійського міського голову Ізмаїльського району Одеської області та колишнього депутата місцевої ради. Їх визнали винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Обвинуваченим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 9 та 10 років, відповідно, з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади на строк 3 роки, з конфіскацією всього належного їм майна.

Нагадаємо, обвинувачені висловили особі прохання надати їм неправомірну вигоду в сумі 100 тисяч доларів США за забезпечення передачі в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га. Після отримання частини неправомірноі вигоди у сумі 50 тисяч доларів США правопорушників було викрито. 

Вирок може бути оскаржений упродовж тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Дата оприлюднення: 18 квітня 2024, 08:23

Дата останнього оновлення інформації: 18 квітня 2024, 08:21