flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

За результатами дослідження спроможності, управління і взаємодії органів антикорупційної інфраструктури ВАКС отримав найвищий бал

30 жовтня 2020, 09:31

Transparency International Ukraine опублікувало перше власне дослідження спроможності, управління і взаємодії органів антикорупційної інфраструктури. Так, досліджували діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Вищого антикорупційного суду.

Зокрема, дослідники аналізували ресурси, незалежність, прозорість, підзвітність і доброчесність інституцій від січня 2015 року до 1 липня 2020 року. ВАКС отримав найвищий бал серед згаданих органів, а саме – 4. Поряд із цим, Transparency International Ukraine надало низку рекомендацій зазначеним інституціям для покращення та вдосконалення їхньої діяльності.

Із повним текстом дослідження можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/SgY1PHJ

Довідково: Transparency International — антикорупційна організація, заснована 1993 року в Берліні. Має представництво більш ніж у 100 країнах світу. Організація найбільш відома Індексом сприйняття корупції та Глобальним корупційним барометром. Transparency International Ukraine — отримала повну офіційну акредитацію як відділення Transparency International у жовтні 2014 р.

Дата оприлюднення: 30 жовтня 2020, 09:34

Дата останнього оновлення інформації: 30 жовтня 2020, 09:31